Haber

Dünya Bisiklet Günü ve Dünya Çevre Günü temalı bisiklet turu Kayseri’de yapılacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Öncüsü spor kuruluş Spor A.Ş. Dünya Bisiklet Günü ve Dünya Çevre Günü temalı özel bisiklet varyantı 4 Haziran’da yapılacak.

Yediden yetmişe şehrin dört bir yanında Kayserililere her alanda hizmet veren Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Dr. ve çevreye duyarlı ulaşım araçları. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren ve başta minikler olmak üzere tüm Kayserililere sporu sevdiren Spor A.Ş. 4 Haziran 2023 Pazar günü bisiklet severlere özel ilaçlama yapılacaktır. Büyükşehir Belediyesi’nin spor faaliyetlerindeki öncü kuruluşu Spor A.Ş. Dünya Bisiklet Günü ve Dünya Çevre Günü temalı bisiklet turu 4 Haziran’da gerçekleşecek.

Saat 17.30’da bisikletlerini teslim alacak olan bisikletçiler, Cumhuriyet Meydanı’nda saat 18.00’de başlayacak turun parkurunu Rhg Enertürk Enerji Stadyumu Güney Otoparkı’nda tamamlayacak. Bitiş noktasından Cumhuriyet Meydanı’na dönmek isteyen katılımcılar, etkinlik sonunda “Stadyum” tramvay durağından Cumhuriyet Meydanı’na ücretsiz olarak ulaşabilecek. Kontenjanı sınırlı ve ücretsiz olan etkinliğe katılımcılar kendi bisikletleri ile katılabilecekler.

Vatandaşlar detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için www.sporaskayseri.com.tr adresinden işlemlerini gerçekleştirebilecek. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu