Yaşam

Haydi Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Hayat Bildiği Gibi 36. Bölüm Fragmanı

Başrollerini Ertan Saban ve İhtilal Özkan’ın paylaştığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi 35. bölümüyle 13 Nisan Perşembe akşamı ekrana geldi. Show TV’nin sevilen dizisi Hayat Bilir Gibi Gel son bölümüyle büyük beğeni topladı. Her hafta heyecanlı sahneleri ile gündeme gelen dizi reytinglerde güzel bir sonuç almaya devam ediyor. Gel Hayat Bildiği Gibi 36. bölüm fragmanı da izleyenlerde merak uyandırdı.

İşte 36. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Show TV’nin sevilen dizisi Hayat Bilir Gibi Gel 35. bölümüyle 13 Nisan Perşembe akşamı ekranlara geldi. Haydi Hayat Bildiği Halde son bölümde bakalım neler oldu?

Gel Hayat Bildiği son bölümde Songül, Taylan’ın başına gelenleri öğrenmek için ipuçlarını toplamaya başlar. Elde ettiği sonuçlar onu Yörük ve Servet’e götürür.

Öte yandan Taylan’a kurulan pusu haberi Songül’e ulaşır. Mert’in aniden ortadan kaybolması da herkesi alarma geçirir.

Mert bütün gerçekleri kaybolmadan önce öğrenmiştir. Derya ise bu durum karşısında ne yapacağını bilemez.

Sadi, Servet ile yeni bir sevkiyat yapmaya hazırlanıyor. Servet’in öğrendiği gerçek, Sadi’nin kimliğinin ortaya çıkmasına neden olabilecek bir duruma dönüşür.

Aylin, elde ettiği belgelerle ailesine ulaşacağını düşünmektedir. Ancak belgeler yetersiz. Songül ise merak ettiği bir sorunun cevabını arıyor.

Bırakalım Hayat Bildiği Gibi Gelsin 36. bölümde neler olacak?

Hayat Bildiğin Gibi Gel son bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bırak Hayat Bildiği Gibi Gelsin – 36. Bölüm Giriş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu