Teknoloji

Radyo Trafikten Türkiye’de bir ilk daha Yolda!

Radyo Trafik’in kişiye özel geliştirdiği navigasyon uygulaması Radyo Trafik Yolda, Türkiye’de bir ilke daha imza attı. Artık Yolda Radyo Trafiği ile rota oluşturan kullanıcılar, rotalarındaki ücretli yollara ne kadar ödeyeceklerini de görebilecek.

Kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren rotaya özel verdiği bilgilerle ilke haline gelen Radyo Trafik Yolda navigasyon uygulaması kısa sürede 150 bine yakın indirilmeye ulaştı. Türkiye’de bir ilk olan ve kullanıcılarının oluşturduğu güzergah üzerinde meydana gelen trafik olaylarını uygulamaya eklenen yeni bir özellik yardımıyla ileten uygulamaya eklenen yeni özellik sayesinde Yolda Radyo Trafik kullanıcıları, seçtikleri rotanın süresini ve uzunluğunu ve rotadaki yolların fiyatını ne kadar ödeyeceklerini görün.

Radyo Trafik Yolda’nın Türkiye’deki tüm yol ücretlerini hesaplayan yeni özelliği sayesinde hem şehir içi hem de şehirlerarası yollarda ödenecek fiyatlar yola çıkmadan kullanıcılara sunuluyor. Dünyada ender olarak görülen özellik, tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

Rota üzerindeki ücretli yollar için ödenecek tutarı gösteren Yolda Radyo Trafiği’nin daha birçok özelliği de bulunuyor. Saran Group bünyesindeki tüm trafik telsizlerinin canlı olarak dinlenebildiği uygulama, maç, konser gibi trafiği etkileyebilecek değerli etkinlikler öncesinde de kullanıcılarına konum bazlı bildirimler göndererek trafik sıkışıklığına girilmemesini sağlıyor. Radyo Trafik İstekli Muhabirler ve kullanıcılar tarafından gönderilen yazılı ve sesli bildirimlerle sürekli güncellenen uygulama, başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere hem şehir içi hem de şehirlerarası güzergahlardan kullanıcılarına bilgi sunuyor. Kullan, zamandan kazan, bilgi paylaş, zamandan kazan sloganıyla yola çıkan uygulama, AppStore ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

boztepehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu