Haber

Turkcell Kadınlar Futbol Süper Ligi’nde Galatasaray, F.Bahçe’yi 2-1 mağlup etti.

Turkcell Kadınlar Futbol Süper Ligi’nde 10. hafta maçları yapıldı.

Bugün oynanan maçlar arasında öne çıkan Galatasaray Petrol Ofisi-Fenerbahçe Petrol Ofisi derbisini sarı-kırmızılılar, 2-1 kazandı. Haftaya 3. sırada giren Galatasaray, F.Bahçe’nin puan kaybettiği haftada lider Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET ile karşı karşıya gelirken liderlik koltuğuna oturdu.

Ligde oynanan maçlar sonrasında alınan sonuçlar şöyle:

Fatih Vatanspor-Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET: 1-1

Beylerbeyi-Hakkarigücü: 2-2

Amed Sportif Faaliyetleri- Ataşehir Belediyespor: 2-1

Wulfz Fatih Karagümrük- Karadeniz Ereğli Belediyespor: 0-3

Beşiktaş JK United Ödeme-Bitexen Adana İdmanyurduspor: 2-0

ALG Spor-Bitexen 1207 Antalyaspor: 2-1

Doğuş Gold Gaziantep Asyaspor-Trabzonspor: 4-1

Galatasaray Petrol Ofisi-Fenerbahçe Petrol Ofisi: 2-1

sıralamalar

Ligde 10. hafta sonunda oluşan puan durumu şöyle:

TAKIMLAROGB.M.A.eAVCILIKP.
1.GALATASARAY PETROL OFİSİ1090bir2461827
2.ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FOMGET108202842426
3.FENERBAHÇE PETROL OFİSİ108022251724
4.ALG SPOR1072bir1771023
5.BEŞİKTAŞ JK UNITED ÖDEME106222271520
6.BEYLERBEYİ106222171420
7.WULFZ FATİH KARAGÜMRÜK104241814414
8.KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYESPOR104bir51410413
9.FATİH VATANSPOR103341218-612
10.HAKKARIGÜCÜ103251221-911.
11.AMED SPOR FAALİYETLERİ102441015-510
12.DOĞUŞ GOLD GAZİANTEP ASYASPOR102261019-98
13.TRABZONSPOR10226920-11.8
14.BITEXEN 1207 ANTALYASPOR10046417-134
15.BITEXEN ADANA İDMANYURDUSPOR10birbir8432-284
16.ATAŞEHİR BELEDİYESPOR100bir9631-25bir

Gelecek haftanın programı

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nde 19 Kasım Pazar günü oynanacak 11. hafta maçlarının programı şöyle:

12.00 Hakkarigücü-Galatasaray Petrol Ofisi (Merzan Şehir)

12.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor- Fatih Vatanspor (Şehir Vefa Karakurdu)

13.00 Ataşehir Belediyespor-Trabzonspor (İBB Esatpaşa)

13.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-Wulfz Fatih Karagümrük (Zeytinköy Saha No:2)

13.00 Bitexen Adana İdmanyurduspor-Amed Sportif Faaliyetleri (Muharrem Gülergin)

14.00 F.Bahçe Petrol Ofisi-Beşiktaş JK United Ödemesi (Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri)

14.00 ALG Spor-Doğuş Gold Gaziantep Asyaspor (Batur)

14.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Beylerbeyi (Osmanlı)

akdagmadeni-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu