Haber

Mercedes-Benz, Türkiye Ampute Futbol Milli Takımını taşımaya devam edecek

Mercedes-Benz Türk, Türkiye Bedensel Engelliler Spor2022 yılında Türkiye Federasyonu ile imzalanan resmi ulaşım sponsorluk sözleşmesini yeniledi.

Ampute Futbol Milli Takımı oyuncularına özel olarak tasarlanan otobüsü sporcuların kullanımına tahsis eden şirket, yeni sözleşme doğrultusunda resmi ulaşım sponsorluğunu 2024 yılı sonuna kadar uzattı.

>

2017 ve 2021 yıllarında Avrupa Ampute Futbol Şampiyonu olan Türkiye Ampute Futbol Milli Grubu, 2022 yılında İstanbul’da düzenlenen Ampute Futbol Dünya Kupası’nda aldığı birincilikle adını altın harflerle yazdırdı. sporYaptığı sponsorluklarla sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Mercedes-Benz Türk, milli takım sporcularının ihtiyaçları doğrultusunda yeniden tasarladığı ve özel olarak giydirdiği otobüsü ile milli takımı yeni zaferlere taşımaya devam edecek. Ampüte Futbol Milli Takımı için.

Üretim, ihracat, istihdam ve Ar-Ge faaliyetleri ile kurumsal sosyal fayda programlarıyla Türkiye’ye değer katmaya devam eden Mercedes-Benz Türk, çeşitli branşlardaki sponsorlukları ile uzun yıllardır Türk sporunun gelişimine katkı sağlamaktadır. #DaimaGelişmiş sloganıyla spor, kültür-sanat, eğitim ve çevre alanlarında uzun yıllardır kurumsal sosyal fayda programları yürüten şirket, gelecekte de spora desteğini sürdürecektir.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu