Haber

Nevşehir Belediyesi’nden yeni sanayiye altyapı hizmeti

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Aksaray yolu üzerinde inşa edilecek ve projesi TOKİ tarafından hazırlanan yeni sanayi bölgesinde Nevşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından altyapı çalışmalarına başlandı. Buradaki inşaat çalışmaları öncesinde belediye grupları içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının üretimini gerçekleştirecek.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, yeni sanayi bölgesi ile ilgili yaptığı açıklamada, geçtiğimiz aylarda Nevşehir Belediyesi hazinesine ait alanda yol asfaltlama çalışması yaptıklarını hatırlatarak, 2000 m2’lik sanayi bölgesi oluşturduklarını söyledi. 1 milyon 800 bin metrekare.

Yeni sanayi bölgesi ile ilgili proje çalışmasının TOKİ tarafından yürütüldüğünü açıklayan Savran, “Şehrimizin çözülemeyen sorunlarını çözmek, şehrimizi daha keyifli, daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışıyoruz. Zamanımızın bir dakikasını bile bu amaçla harcamak istemiyoruz. Hiçbir çalışmamızı siyasi çıkarlara endekslemiyoruz. Seçimlerle ilgili asla boş vaatlerde bulunmuyoruz. Boş bir söz verip onu yerine getiremediğimizde utancın en büyüğünü yaşayacağımızın bilincindeyiz. Vatandaşlarımızın bize oy vermesini sağlamak için boş vaatlerde bulunma niyetinde değiliz. Her şey Nevşehir için, Nevşehir için yaşa

haber-tekman.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu